O nas

Kim jesteśmy?

Serwis homepaczka.pl należy do grupy home.pl i powstał we współpracy z firmą R2G Polska sp. z o.o., który jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Wspólnie świadczymy usługi dla firm i osób fizycznych, pomagając obniżyć im koszty usług logistycznych bez rezygnowania z najwyższej jakości usług.

Od samego początku działalności koncentrujemy się na klientach biznesowych, w szczególności na klientach e-commerce oraz bardzo ważnej dla nas grupie Klientów indywidualnych. Posiadamy sprawnie działający Dział Obsługi Klienta – dzięki temu nasze oferty dla stałych Klientów są przygotowywane indywidualnie.

home-car

 

Klient obsługiwany jest przez konsultantów doskonale znających specyfikę rynku usług kurierskich oraz e-commerce. Ze względu na naszą doskonałą ofertę oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Uproszczone procedury i bezpośrednia integracja z firmami kurierskimi pozwalają Klientom na wysyłkę pierwszej paczki natychmiast po założeniu konta.